Fyat ve Kargo


Biz tüm dünyada hızlı nakliye sunuyoruz. Satış vergisi, en iyi hizmeti, Bu siteyi toplamak ve arkadaşlarınıza ve ailenize, mutlu alışverişe hoş geldiniz!

Tam memnuniyetinize bağlıyız. Ürünlerimizden memnun değilseniz, dönüşü kabul etmekten mutluluk duyarız.

Çevrimiçi mağazamızdan satın alınan yıkanmamış, arızalı veya hatalı ürünler, alındıktan sonra 14 gün içinde iade veya değişim için iade edilebilir. Bize iade edilen tüm ürünler orijinal şartlarda olmalı, yani takılı değilken, yıkanmamış, yıkanmamış. Aksi takdirde ürün size iade edilir.

dönüş

Tamamen memnun değilseniz veya siparişinizde bir fark varsa, lütfen tüm dokümanları ve ambalajları saklayın ve e-posta veya çevrimiçi olarak bize ulaşın. Daha sonra size daha fazla talimat vereceğiz.

1. Bizden kaynaklanan sorunları olan öğeler için yalnızca tam bir geri ödeme yapılmasına izin veriyoruz.

2. İade edilen paket, teslim edilen tüm aksesuarları ve parçaları içermezse, aksesuar ve parçaların maliyeti toplam ürün fiyatından düşülecektir ve yalnızca kısmi geri ödeme yapılmasını garanti edebilir.

3 Herhangi bir nedenle boyutu, rengi değiştirmek ya da geri ödeme "Farklılık" nedeni altında ise, toplam ürün fiyatından teslimat maliyeti düşülecektir.

borsaları

1. Siparişin gönderildiği orijinal tarihten itibaren 15 gün içinde farklı bir boyut veya renk değişimi kabul ediyoruz. Lütfen sipariş numaranızla bizimle iletişime geçin ve müşteri hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır. Öğeleri farklı bir stilde değiştirmek isterseniz, öğelerinizi geri ödeme için (İade politikasına göre) iade etmeniz ve tercih ettiğiniz stile yeni bir sipariş vermeniz gerekir.

2. Eşyaları iade etmeden önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Bize gönderilen tüm öğeler orijinal hallerinde olmalı, yani takılı değil, yıpranmış, değiştirilmemiş veya yıkanmamış olmalıdır. Yıpranmış veya kirli eşyalar size geri iade edilir.

3. Borsaların nakliye masraflarını karşılamıyoruz, iade postasından sorumlu olacak ve nakliye edilen ürünlerin size geri gönderilmesinin nakliye ve elleçlenmesi için sorumlu olacaksınız. Kaybolan gönderilerden sorumlu olamayacağımızdan, kendi korumanız için bize öğe gönderirken izleme ve sigorta eklemenizi öneririz. Nakliye ve taşıma ücretleri iade edilmez.